Info 22 671 00 81
Autoserwis posiada szeroką ofertę felg aluminiowych i stalowych. Specjalizujemy się również w odnawianiu felg oraz malowaniu (techniką proszkowo-piecową).

PROSTOWANIE FELG

Usługa ta polega na doporowadzeniu felgi do stanu użytkowego. Dziurawe polskie drogi i wysokie krawężniki to  przyczyny uszkodzenia felgi poprzez jej zakrzywienie. Większość takich uszkodzeń jest możliwa do usunięcia przy pomocy specjalistycznych narzędzi.
Nasz serwis wyposażony jest w specjalne urządzenia do serwisu opon nisko profilowych. Możliwy jest serwis wszystkich opon w autach osobowych oraz dostawczych. Nie podejmujemy się naprawy felg, które według nas mogą stanowić niebezpieczną dalszą eksploatacje.


Maszyna Invento SW700 przeznaczona jest  do profesjonalnego prostowania obręczy stalowych i aluminiowych 3,4 lub 5-otworowych o różnej średnicy podziału śrub. Maszyny wyposażone są w suport z imakiem nożowym, który umożliwia lokalizację uszkodzeń obręczy oraz obróbkę skrawaniem naprawionych miejsc.

Więcej informacji o naszych urządzeniach znajdziecie na podstronie MONTAŻ/WYWAŻENIE.

MALOWANIE FELG

Malowanie proszkowe ma na celu nałożenie naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na felgę. Następnie element pokryty farbą jest nagrzewany do temperatury od 140 do 200 °C, co skutkuje tym, że proszek ulega stopnieniu
i polimeryzacji. Powłoka lakiernicza, którą uzyskamy jest odporna na korozję, chemikalia, uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę.

Posiadamy wszystkie kolory z palety RAL. 
Copyright 2011 AUTO Serwis Łukasiewicz