Info 22 671 00 81

SERWIS I PROGRAMOWANIE CZUJNIKÓW CIŚNIENIA TPMS


Zgodnie z Dyrektywą UE, od 1-go listopada 2014 r. wszystkie nowe samochody sprzedawane na terenie Unii Europejskiej muszą zostać wyposażone w system monitorujący ciśnienie w ogumieniu TPMS.

TPMS (Tire Pressure Monitoring System)  to system czujników ciśnienia, który na bieżąco monitoruje ciśnienie gazu w oponie. Dzięki systemowi kierowca może odpowiednio wcześnie usunąć usterkę związaną ze spadkiem ciśnienia i doprowadzić ciśnienie w każdej z opon do właściwej wartości.

Dbając o najlepszą jakość naszych usług, pracujemy na urządzeniach firmy ALCAR.
Ważne informacje na temat TPMS .

Konieczność kontroli zaworu przy każdej wymianie kół, aby zapobiec jego zużyciu.

Dla nowych opon: w celu zapewnienia sprawnej komunikacji pomiędzy czujnikiem, a odbiornikiem TPMS, należy dokonać nowej konfiguracji czujników do pojazdu, w sytuacji, gdy są używane nowe czujniki (nowy ID czujnika) bądź następuje zmiana położenia kół wyposażonych w czujniki.
Podczas wymiany opon należy dokładnie sprawdzić poziom naładowania baterii czujników.

Planujesz zakup nowych felg - sprawdź czy wybrany model/wzór felgi spełnia wszystkie wymagania dotyczące montażu czujnika TPMS.

Ze względu na złożoność technologii TPMS, zalecamy korzystanie z pomocy wyłącznie specjalistycznych firm.

Nasz Serwis wyposażony jest w odpowiedni sprzęt programujący, oraz narzędzia do wymiany opon, konserwacji i rozwiązywania innych problemów (np. ostrzeżenie na wyświetlaczu)!

Zadzwoń, zapytaj, umów się na wizytę.

Zapraszamy.
Copyright 2011 AUTO Serwis Łukasiewicz